B1 UV Spot Vernissen Volledige Coating machine met CE
EcooGraphix is een professionele leverancier van milieuvriendelijke papierverwerkingsmachines en papierproducten. Volgens de ondernemingsontwikkelingsmissie van “Creëer Waarde voor Klanten”.
De High Speed UV Spot en Overall Coating machine SD1060 maakt gebruik van de bovenste grijper-doorvoer-vel methode om een maximale snelheid tot 9500 vellen/uur te bereiken. Het UV-uithardingssysteem met Teflon transportband kenmerkt zich door hogere snelheid, precieze oriëntatie en hogere efficiëntie van UV-uitharding met lager energieverbruik. Nadat het vel door de UV-coater is gegaan en direct door de Teflonband is overgedragen, kunnen de grijpers niet worden verhit door de hoge temperatuur van het UV-licht, wat voorkomt dat ze beschadigd of vervormd raken om onderhoud te vergemakkelijken.
Beschikbaar papier: Kraftpapier, Kunstdrukpapier, Wit karton, Wit karton (inclusief pergamijnpapier)
| High Speed UV Spot en Overall Vernis Coating Machine | |
| Model | Ecoo SD-1060 |
| Max. velgrootte | 730x1060mm |
| MIN. velgrootte | 310X406mm |
| Max. coatinggrootte | 720x1050mm |
| Vel dikte | 80-500gsm |
| Maximale coatingdikte | 0.025mm |
| Coating Medium | Watergedragen vernis of UV-vernis |
| Nauwkeurigheid coatingregistratie | ±0.2mm |
| Productiesnelheid | 9000 vellen/uur |
| Gewicht | 8Ton |
| Afmetingen | 10460x2725x1930mm |
| Vermogen | Max 44KW |
| Opmerking: Productiesnelheid afhankelijk van velgewicht, -grootte en -kwaliteit | |
![]()
![]()
Watzijn uw voordelen?
--15 jaar ervaring:We maken al 30 jaar papierzakmachines.
--Klanten over de hele wereld
--Certificaat: CE-certificaat, ISO 9001
--Snelle reactie:Ons team zal u spoedig antwoorden.
--After-sales service:We hebben een after-sales afdeling, die service verleent voor uw problemen en omgaat met reserveonderdelen.