EcooGraphix is een professionele leverancier van milieuvriendelijke papierverwerkingsmachines en papierproducten. In navolging van de bedrijfsontwikkelingsmissie ‘Create Value for Customers’.
De hogesnelheids-UV-spot- en overall-coatingmachine SD1060 maakt gebruik van de 'upper-sway gripper-pass-sheet'-methode om een maximale snelheid tot 9500 vellen/uur mogelijk te maken. UV-uithardingssysteem met Teflon-transportband heeft kenmerken van hogere snelheid, nauwkeurige oriëntatie en UV-uitharding, hogere efficiëntie en lager energieverbruik. Nadat de plaat door de UV-coater is gegaan en direct door een teflonband is overgebracht, kunnen de grijpers niet worden verwarmd door hoge temperaturen door UV-licht, waardoor ze niet beschadigd of vervormd raken en gemakkelijk onderhoud kunnen worden gegarandeerd.
Beschikbaar papier: Kraftpapier, Kunstpapier, Witbord, Wit karton (inclusief buikvliespapier)
| Hoge snelheid UV-spot- en algehele lakcoatingmachine | |
| Model | Ecoo SD-1060 |
| Max. velformaat | 730x1060mm |
| MIN.velformaat | 310X406mm |
| Max. coatinggrootte | 720x1050mm |
| Plaatdikte | 80-500 gsm |
| Maximale laagdikte | 0,025 mm |
| Coatingmedia | Waterbasislak of UV-lak |
| Nauwkeurigheid van coatingregistratie | ±0,2 mm |
| Productiesnelheid | 9000 vellen/uur |
| Gewicht | 8Ton |
| Dimensie | 10460x2725x1930mm |
| Stroom | Maximaal 44 kW |
| Opmerking: Productiesnelheid afhankelijk van plaatgewicht, formaat en kwaliteit | |
![]()
![]()
![]()
De machine kan zowel glanzende UV-spotcoating als Total full-coating maken met zowel UV-lak als matte waterbasislak. De UV-lak wordt gedroogd door een UV-uithardingslamp of LED UV, de waterbasislak wordt gedroogd door de IR-lampen.
De spotcoating wordt gedaan door de rasterwals met flexopolymeerplaat. De grootte van de polymeerflexoplaat is afhankelijk van het schaaloppervlak van het onderdeel dat moet worden gelakt. De flexoplaat wordt op een transparante folie geplakt, die op de coatingrol wordt geklemd.
De lakdikte wordt geregeld door de rasterwalslijnen, de 180 L/Inch is voor 6g/m².